Klienci TaniDedyk.pl

Zobacz kto nam zaufał i dołącz do Nas i ty!

Wyznacznikiem jakości usług są klienci - to oni decydują komu przez najbliższy czas powierzają swoje strony i usługi. Obecnie, gdy większość rzeczy można kupić i załatwić przez internet tym ważniejsze jest, by nasza usługa działała szybko i bez przerw.

Poniżej prezentujemy listę kilku wybranych klientów którzy nam zaufali i wybrali nasze usługi. Jest to zaledwie ułamek serwisów hostowanych i zarządzanych pod naszymi skrzydłami. Nie czekaj, zamów serwer i dołącz jako kolejny zadowolony klient - zapraszamy do współpracy!

Od 70 lat polski producent najwyższej jakości ręczników, ściereczek kuchennych oraz innych tekstyliów do domu. Dostarcza produkty do milionów gospodarstw domowych w Polsce i na całym świecie. W kraju zajmuje pozycję lidera, a w Europie plasuje się w ścisłej czołówce fabryk wytwarzających wyroby frotte.

Strona klienta

Firma istnieje od 1999 roku. Od początku działalności dostarcza głównie części do przemysłowych maszyn szwalniczych i urządzeń krojczych w sektorach przemysłu lekkiego. Oferta obejmuje oryginalne i zamienne części do maszyn szwalniczych, ostrza i materiały eksploatacyjne do urządzeń krojczych.

Strona klienta

Polskie Pracownie Konserwacji Zabytków S.A. (PPKZ S.A.) są prawnym następcą i kontynuatorem dorobku i działalności utworzonego w 1950 r PP PKZ . Jako przedsiębiorstwo specjalizuje się w kompleksowych konserwacjach zabytków architektury oraz rzemiosła artystycznego.

Strona klienta

Zakazany-Humor.pl czy Lovsy.pl to bardzo duże serwisy rozrywkowe generujące po kilka milionów odsłon miesięcznie. Zakupiona usługa serwerów bez problemu utrzymuje bardzo zmienny ruch ruch zarówno z samej witryny jak i z udostępniania zasobów serwisu na portalach społecznościowych.

Strona klienta

Serwis informacyjny www.e-kg.pl powstał 3-go listopada 2008 roku. Dociera do szerokiej rzeszy odbiorców nie tylko w regionie. Są serwisem najszybciej podającym nowe informacje, a co za tym idzie, najczęściej odwiedzaną stroną informacyjną na terenie powiatu kołobrzeskiego.

Strona klienta

Ernes sp. z o.o. jest efektem doświadczenia i pracy firmy Ernes Tomasz Smolarek, która pod nową formą prawną kontynuuje i rozwija skalę świadczonych usług z zakresu specjalistycznej obsługi informatycznej skierowanej zarówno do osób prywatnych, jak również firm i przedsiębiorców.

Strona klienta