Kto może skorzystać z programu partnerskiego ?

Każdy klient posiadający konto w naszym serwisie może przystapić do programu partnerskiego. Przystąpienie do programu jest w pełni bezpłatne, nie ma też żadnych wymagań dotyczących ilości poleconych klientów.

Jaką prowizje otrzymuje z programu partnerskiego?

Standardowa prowizja dla każdego nowego konta to 10% od oplaconej faktury - liczy się zarówno zamówienie jak i odnowienie usługi. Prowizja ta jest zwiększana, i:

  • Powyżej 5 poleconyh usług - 15%
  • Powyżej 25 poleconych usług - 20%
  • Powyżej 40 poleconych usług - 25%

Czy mogę wypłacić zebrane środki z programu partnerskiego?

Zawiłość polsiego prawa oraz różne interpretacje zebranych środkow z PP przez urzędy skarbowe w obecnej chwili pozwalają nam na wypłatę zebranych środków tylko przez podmioty zarejestrowane jako firmy.

Aby wypłacić środki proszę o kontakt mailowy na pomoc@tanidedyk.pl - udzielimy wtedy wszystkich niezbędnych informacji na temat sposobu rozliczenia srodków.

W jaki sposób przypisywany jest polecający?

Po wejściu poprzez link referencyjny (reflink) przeglądarka przypisuje odpowiednie ciasteczko które jest zapisywane i użyte podczas zamówienia uslugi.

Ciasteczko jest przypisywane dożywotnio - tak wiec tak długo jak uzytkownik dokonuje zamówień wchodząc wcześniej z danego reflinka, tak długo klient jest przypisany jako polecający

Jak osoba której poleciłem usługi może sprawdzić czy moje polecenie będzie zapisane?

Jeżeli kiedykolwiek wejście na stronę nastąpiło poprzez reflinka, na dole naszej strony będzie widniała informacja "Nasze usługi polecił Ci polecający o id xx" , gdzie xx to id polecającego. Daje to wtedy 100% pewności, że polecenie zostanie przypisane poprawnie.

Jak mogę sprawdzić ilość poleconych klientów ?

Ilość poleconych klientow i zamówionych przez nich usług jest widoczna w zakładce "Program partnerski" po zalogowaniu do panelu klienta.

Nie czekaj dłużej, kliknij i dołącz do programeu partnerskiego teraz!